درباره شیدان

شرکت فرنود تهران

شرکت  فرنود تهران با هدف بالا بردن سرانه ی مصرف ماهی و جایگاه یابی برای استفاده ازمحصولات کنسروی در سبد خانوار مصرفی در هر سال1367 فعالیت خود را آغاز کرد. 
در راستای مسئولیت اجتماعی و ایجاد شغل، در استان البرز با موضوع تهیه ،تولید ،بسته بندی و توزیع مواد غذایی،واردات و صادرات مواد غذایی ،واردات و صادرات دستگاههای تولید و ،بسته بندی مواد غذایی و قطعات یدکی مربوطه اقدام به تاسیس کارخانه کرده.
تمرکز اصلی این شرکت بر ارائه محصولات تخصصی کنسروهای گوشتی و غیر گوشتی با کیفیت و همچنین بسته‌بندی و رعایت اصول بهداشتی که از عوامل تاثیرگذار در فرآیند تولید می باشد است 
ماهی تون استفاده شده در محصولات شیدان از نوع گیدر یا هوور بوده و شامل طعم های شویدی و فلفلی ،دودی،رژیمی با وزن ۱۸۰ گرم وماهی تون با طعم زیتونی با وزن 150 گرم ، ماهی تون ساده در وزن های ۱۸۰، ۱۵۰ و ۱۲۰ گرمی و تون در لوبیا با وزن 230گرم  حاوی روغن گیاهی و انواع کنسروهای غیرگوشتی تولید و به بازار عرضه می شوند.
گروه فرنود تهران با به‌کارگیری کارشناسان برجسته صنایع غذایی، سعی در آمیختن تجربه و تخصص در تولید محصولات بیشتر با کیفیت عالی جهت عرضه به بازار را دارد.
 
استفاده از مجهز ترین ماشین آلات مدرن و استقرار سیستم های مدیریت کیفیت HACCP  و ISO:22000 . 2018 پشتوانه ارتقا کیفیت و رضایتمندی مشتریان بوده و مهمترین نکته که ما را جز پیشگامان این صنعت کرده عدم استفاده از مواد نگهدارنده و استفاده از فناوری نوین اتوکلاو در جهت تضمین سلامتی محصولات  است .